Skład Orkiestry w sezonie 2013/2014

 
    KLARNET:
  1. SEKUŁA Aleksandra
  2. ŚWIĘCIAK Karolina
  3. SAKSOFON ALTOWY:
  4. MAJEWSKA Monika
  5. ŚWIĘCIAK Karol
  6. ZAJDEL Jacek
  7. SAKSOFON TENOROWY:
  8. MATYSZKIEL Robert
  9. TRĄBKA:
  10. CESARSKI Jacek
  11. HAGOWSKI Marek
  12. JARECKI Piotr
  13. MAZUR Jarosław
  14. PEREK Mateusz
  15. SEKUŁA Piotr
  16. PUZON SUWAKOWY:
  17. KWIATKOWSKI Łukasz
  18. SAKSHORN TENOROWY:
  19. CHRZĄSZCZ Andrzej
  20. TUBA:
  21. ŚWIĘCIAK Ireneusz
  22. GITARA BASOWA:
  23. ARSZENNIK Piotr
  24. PERKUSJA:
  25. LESIEWICZ Wojciech
  26. PIETRZAK Damian
  27. WISE Sheffield
  28. DOBOSZE:
  29. BANASIEWICZ Weronika
  30. DĘBA Franciszek
  31. NOWAKOWSKA Helena
  32. LESIEWICZ Weronika
  33. MAZUR Joanna
  34. WOŹNIAK Kacper
  35. GRUPA PERKUSYJNA – Kandydaci:
  36. ANDRYSZCZAK Daniel
  37. ANDRYSZCZAK Patrycja
  38. BULCZAK Szymon
  39. CIEŚLAK Kajetan
  40. CIEŚLUK Patryk
  41. CHYLAK Filip
  42. CHYLAK Ewelina
  43. ĆWIK Jerzy
  44. KOSTKOWSKA Iwona
  45. LEWANDOWSKI Maciej
  46. ŁUCKA Marika
  47. ŁUCKA Weronika
  48. ODRAKIEWICZ Agata
  49. ODRAKIEWICZ Karol
  50. RADOŃSKI Antoni
  51. RADOŃSKA Kamila
  52. WIŚNIEWSKA Alicja
  53. WIŚNIEWSKA Iwona
  54. WIŚNIEWSKA Małgorzata
  55. WIŚNIEWSKA Ramona
  56. ZAKRZEWSKA Anna
  57. ZAKRZEWSKA Wiktoria
  58. GRUPA DĘTA – Kandydaci:
  59. ADAMCZYK Małgorzata – saksofon altowy
  60. ADAMCZYK Marek – trąbka
  61. ARSZENNIK Piotr – eufonium
  62. BANASIŃSKA Małgorzata – eufonium
  63. BLUSZKO Marek – puzon suwakowy
  64. CZYRNY Grzegorz – puzon wentylowy
  65. DUCZYŃSKA Ewa – flet poprzeczny
  66. KARWAT Zbigniew – trąbka
  67. KLAUZA Hanna – flet poprzeczny
  68. KRASUSKA Katarzyna – puzon suwakowy
  69. KRZEMIANOWSKA Sylwia – klarnet
  70. KWAŚNIEWSKA Zuzanna – kornet
  71. KWAŚNIEWSKI Jerzy – trąbka
  72. MAJCZYNA Bartosz – puzon suwakowy
  73. MAJECKA Aneta – flet poprzeczny
  74. MAZUROWSKA Katarzyna – puzon suwakowy
  75. MAZUR Anna – flet poprzeczny
  76. MAZUR Joanna – waltornia
  77. NOWAKOWSKA Helena – flet poprzeczny
  78. NOWAKOWSKA Lucyna – flet poprzeczny
  79. SEKUŁA Tomasz – puzon suwakowy
  80. STEFANIK Katarzyna – saksofon altowy
  81. STEMPNIAK Marlena – klarnet
  82. SZYMAŃSKA Sylwia – eufonium
  83. WOŹNIAK Kacper – trąbka
  84. ZAJĄC Robert – trąbka
W roku 2020 część zajęć prowadzonych przez Stowarzyszenie Pruszkowianka ,w ramach Orkiestry Dętej Pruszkowianka, jest realizowana dzięki dotacji Urzędu Miasta Pruszków. Kwota dotacji na rok 2020 wynosi 51300zł.