Skład Orkiestry w sezonie 2015/2016

 
    FLET POPRZECZNY:
  1. JEDNOROWSKA Agata
  2. MAZUR Anna
  3. ŻACZEK Małgorzata
  4. KLARNET:
  5. CIEŚLIKOWSKA Alicja
  6. STEFANIUK Magdalena
  7. SAKSOFON ALTOWY:
  8. ZAJDEL Jacek
  9. SAKSOFON TENOROWY:
  10. GĘDZIARSKI Tomasz
  11. TRĄBKA:
  12. ADAMCZYK Marek
  13. HAGOWSKI Marek
  14. JARECKI Piotr
  15. MAZUR Jarosław
  16. ROGASZEWSKA Magdalena
  17. PUZON SUWAKOWY:
  18. KWIATKOWSKI Łukasz
  19. MAJCZYNA Bartosz
  20. SAKSHORN TENOROWY:
  21. CHRZĄSZCZ Andrzej
  22. ZIÓŁKOWSKI Mateusz
  23. SAKSHORN BARYTONOWY – EUFONIUM:
  24. BANASIŃSKA Małgorzata
  25. DUDA Adam
  26. TUBA:
  27. ŚWIĘCIAK Ireneusz
  28. GITARA BASOWA:
  29. ARSZENNIK Piotr
  30. GITARA ELEKTRYCZNA:
  31. STEFANIUK Piotr
  32. PERKUSJA:
  33. LESIEWICZ Weronika
  34. LESIEWICZ Wojciech
  35. STEFANIUK Mateusz
  36. LIRA DZWONKOWA:
  37. STEFANIUK Anna
  38. DOBOSZE:
  39. MAZUR Joanna
  40. ROGASZEWSKA Katarzyna
  41. WOŹNIAK Kacper
  42. GRUPA PERKUSYJNA – Kandydaci:
  43. ĆWIK Jerzy
  44. MIĘKUS Janusz
  45. GRUPA DĘTA – Kandydaci:
    FLET POPRZECZNY:
  46. DUCZYŃSKA Ewa
  47. GRUDEK Hanna
  48. IŻYCKA Kamila
  49. KULIK Wiktoria
  50. MILLER Maja
  51. ROKICKA Anna
  52. KLARNET:
  53. MAZUR Daniel
  54. BYLINA Katarzyna
  55. SAKSOFON ALTOWY:
  56. ADAMCZYK Małgorzata
  57. WALTORNIA:
  58. MAZUR Joanna
  59. TRĄBKA/KORNET:
  60. FILIPEK Gabriel
  61. FRONCZAK Andrzej
  62. KARWAT Zbigniew
  63. KROPIELNICKI Jacek
  64. KWAŚNIEWSKI Jerzy
  65. ROGASZEWSKA Katarzyna
  66. ROGASZEWSKI Tomasz
  67. PUZON:
  68. FRONCZAK Borys
  69. KRASUSKA Katarzyna
  70. WITKOWSKI Jakub
  71. SAKSHORN TENOROWY:
  72. WOŹNIAK Kacper
  73. SKŁAD ARCHIWALNY:
  74. BANASIEWICZ Weronika – perkusjonalia
  75. GOŁĘBIEWSKI Sławomir – trąbka †10.12.2015
  76. GOŃDA Jan – klarnet
  77. HERKA Szymon – puzon
  78. KACZMAREK Izabela – obój
  79. KWAŚNIEWSKA Zuzanna – kornet
  80. MAJEWSKA Monika – saksofon altowy
  81. MATYSZKIEL Przemysław – klarnet
  82. MATYSZKIEL Robert – saksofon tenorowy
  83. NOWAKOWSKA Helena – flet poprzeczny
  84. PIETRZAK Damian – perkusjonalia
  85. SEKUŁA Aleksandra – klarnet
  86. SEKUŁA Piotr – trąbka
  87. STĘPNIAK Magdalena – perkusja
  88. STRUKOWICZ Grzegorz – trąbka
  89. ŚWIĘCIAK Karolina – klarnet
  90. ŚWIĘCIAK Karol – saksofon altowy
  91. WISE Sheffield – perkusja
W roku 2020 część zajęć prowadzonych przez Stowarzyszenie Pruszkowianka ,w ramach Orkiestry Dętej Pruszkowianka, jest realizowana dzięki dotacji Urzędu Miasta Pruszków. Kwota dotacji na rok 2020 wynosi 51300zł.