Skład Orkiestry w sezonie 2016/2017

 
    KAPELMISTRZ:
  1. MALCHEREK ADAM
  2. TAMBURMAJOR:
  3. MAŁAŚNICKA Olimpia
  4. FLET POPRZECZNY:
  5. JEDNOROWSKA Agata
  6. KOC Marta
  7. MAZUR Anna
  8. ŻACZEK Małgorzata
  9. KLARNET:
  10. STEFANIUK Magdalena
  11. MAZUR Daniel
  12. SAKSOFON ALTOWY:
  13. CIEŚLIKOWSKA Alicja
  14. ZAJDEL Jacek
  15. SAKSOFON TENOROWY:
  16. GĘDZIARSKI Tomasz
  17. TRĄBKA:
  18. ADAMCZYK Marek
  19. MAZUR Jarosław
  20. ROGASZEWSKA Magdalena
  21. WALTORNIA:
  22. KOC Katarzyna
  23. MAZUR Joanna
  24. SAKSHORN TENOROWY:
  25. CHRZĄSZCZ Andrzej
  26. ZIÓŁKOWSKI Mateusz
  27. SAKSHORN BARYTONOWY / EUFONIUM:
  28. BANASIŃSKA Małgorzata
  29. DUDA Adam
  30. TUBA:
  31. GANC Paweł
  32. ŚWIĘCIAK Ireneusz
  33. GITARA ELEKTRYCZNA:
  34. STEFANIUK Piotr
  35. GITARA BASOWA:
  36. ARSZENNIK Piotr
  37. KONTRABAS:
  38. KOC Maria
  39. PERKUSJA:
  40. LESIEWICZ Weronika
  41. LESIEWICZ Wojciech
  42. STEFANIUK Mateusz
  43. MIĘKUS Janusz
  44. LIRA DZWONKOWA:
  45. STEFANIUK Anna
  46. DOBOSZE:
  47. GONTARCZYK Jeremiasz
  48. MAZUR Joanna
  49. ROGASZEWSKA Katarzyna
  50. WOŹNIAK Kacper
  51. WYSZOMIERSKA Gabriela
  52. ZAGRYWYJ Patryk
  53. ZAGRYWYJ Zuzanna
  54. MAŻORETKI:
  55. BRULIŃSKA Kaja
  56. FREJ Anna
  57. KOC Aleksandra
  58. KOŁODZIEJCZYK Oliwia
  59. KOSTRZEWSKA ALicja
  60. OSTROWSKA Ewa
  61. PIENIĄŻEK Paulina
  62. PODGÓRNA Karina
  63. SUCHARSKA Zofia
  64. WYSZOMIERSKA Zuzanna
  65. GRUPA PERKUSYJNA/DOBOSZE – Kandydaci:
  66. ĆWIK Jerzy
  67. GOŃDA Adam
  68. MARCZAK Maksymilian
  69. TURCZYN Oliwia
  70. WALICHNOWSKA Anna
  71. ZAJDEL Kinga
  72. MAŻORETKI – Kandydatki:
  73. JERZAK Zofia
  74. WYSZOMIERSKA Helena
  75. GRUPA DĘTA – Kandydaci:
    FLET POPRZECZNY:
  76. ANDRYSZCZAK Patrycja
  77. MAŁAŚNICKA Olimpia
  78. MILLER Maja
  79. KULIK Wiktoria
  80. ROKICKA Anna
  81. KLARNET:
  82. BORYS Melania
  83. BYLINA Katarzyna
  84. LEPA Szymon
  85. SAKSOFON ALTOWY:
  86. PIOTROWICZ Milena
  87. TRĄBKA/KORNET:
  88. FRONCZAK Andrzej
  89. GOŃDA Katarzyna
  90. JEDNOROWSKI Adam
  91. MALESZEWSKA Kalina
  92. ROGASZEWSKA Katarzyna
  93. ROGASZEWSKI Tomasz
  94. WALTORNIA:
  95. GOŃDA Alicja
  96. ZBROJA Dariusz
  97. ZBROJA Mateusz
  98. ZDUŃCZYK Wiktoria
  99. PUZON:
  100. FRONCZAK Borys
  101. KRASUSKA Katarzyna
  102. WITKOWSKI Jakub
  103. SAKSHORN TENOROWY:
  104. BOBOWSKA Anna
  105. WOŹNIAK Kacper
  106. TUBA:
  107. STĘPIEŃ Zbigniew

SKŁAD ARCHIWALNY:
  1. BANASIEWICZ Weronika – perkusjonalia
  2. GOŁĘBIEWSKI Sławomir – trąbka †10.12.2015
  3. GOŃDA Jan – klarnet
  4. HAGOWSKI Marek – trąbka
  5. HERKA Szymon – puzon
  6. KACZMAREK Izabela – obój
  7. JARECKI Piotr – trąbka
  8. KWAŚNIEWSKA Zuzanna – kornet
  9. KWIATKOWSKI Łukasz – puzon
  10. MAJCZYNA Bartosz – puzon
  11. MAJEWSKA Monika – saksofon altowy
  12. MATYSZKIEL Przemysław – klarnet
  13. MATYSZKIEL Robert – saksofon tenorowy
  14. NOWAKOWSKA Helena – flet poprzeczny
  15. PIETRZAK Damian – perkusjonalia
  16. POKROPEK Franciszek – dobosz
  17. SEKUŁA Aleksandra – klarnet
  18. SEKUŁA Piotr – trąbka
  19. STĘPNIAK Magdalena – perkusja
  20. STRUKOWICZ Grzegorz – trąbka
  21. ŚWIĘCIAK Karolina – klarnet
  22. ŚWIĘCIAK Karol – saksofon altowy
  23. WISE Sheffield – perkusja
W roku 2020 część zajęć prowadzonych przez Stowarzyszenie Pruszkowianka ,w ramach Orkiestry Dętej Pruszkowianka, jest realizowana dzięki dotacji Urzędu Miasta Pruszków. Kwota dotacji na rok 2020 wynosi 51300zł.