Skład Orkiestry w sezonie 2017/2018

 
    KAPELMISTRZ:
  1. MALCHEREK ADAM
  2. TAMBURMAJOR:
  3. MAŁAŚNICKA Olimpia
  4. FLET POPRZECZNY:
  5. JEDNOROWSKA Agata
  6. MAŁAŚNICKA Olimpia
  7. MAZUR Anna
  8. KLARNET:
  9. STEFANIUK Magdalena
  10. MAZUR Daniel
  11. LEPA Szymon
  12. SAKSOFON ALTOWY:
  13. CIEŚLIKOWSKA Alicja
  14. ZAJDEL Jacek
  15. SAKSOFON TENOROWY:
  16. GĘDZIARSKI Tomasz
  17. TRĄBKA:
  18. DŁUGOSZEWSKI Tomasz
  19. LEPA Aleksandra
  20. MAZUR Jarosław
  21. PAŹ Jakub
  22. WALTORNIA:
  23. KOC Katarzyna
  24. MAZUR Joanna
  25. SAKSHORN TENOROWY:
  26. CHRZĄSZCZ Andrzej
  27. SAKSHORN BARYTONOWY / EUFONIUM:
  28. BANASIŃSKA Małgorzata
  29. DUDA Adam
  30. TUBA:
  31. STĘPIEŃ Zbigniew
  32. ŚWIĘCIAK Ireneusz
  33. GITARA ELEKTRYCZNA:
  34. STEFANIUK Piotr
  35. GITARA BASOWA:
  36. ARSZENNIK Piotr
  37. PERKUSJA:
  38. LESIEWICZ Weronika
  39. LESIEWICZ Wojciech
  40. STEFANIUK Mateusz
  41. LIRA DZWONKOWA:
  42. STEFANIUK Anna
  43. DOBOSZE:
  44. JÓŹWICKI Adam
  45. PODSABA Anna
  46. PYKAŁO Maja
  47. STANISŁAWSKA Kornelia
  48. TURCZYN Oliwia
  49. WYSZOMIERSKA Gabriela
  50. ZAGRYWYJ Zuzanna
  51. MAŻORETKI:
  52. BANASIEWICZ Weronika
  53. BRULIŃSKA Kaja
  54. CICHOCKA Dominika
  55. JUŹWINA Magdalena
  56. KOC Aleksandra
  57. KOŁODZIEJCZYK Oliwia
  58. KOSTRZEWSKA Alicja
  59. ŁUKA Patrycja
  60. SĘDZIK Pola
  61. SĘDZIK Zuzanna
  62. SKAKUJ Klara
  63. SUCHARSKA Zofia
  64. WIŚNIEWSKA Ramona
  65. WYSZOMIERSKA Helena
  66. WYSZOMIERSKA Zuzanna
  67. ZAWADZKA Aleksandra
  68. ZAWADZKA Izabela
  69. GRUPA PERKUSYJNA/DOBOSZE – Kandydaci:
  70. GOŃDA Adam
  71. GRZĄDZIELA Wojciech
  72. JÓŹWICKI Adam
  73. MARCZAK Maksymilian
  74. STANISŁAWSKI Nazariusz
  75. WALICHNOWSKA Anna
  76. WYSOCKI Aleksander
  77. GRUPA DĘTA – Kandydaci:
    FLET POPRZECZNY:
  78. ANDRYSZCZAK Patrycja
  79. DUCZYŃSKA Ewa
  80. MAŁAŚNICKA Olimpia
  81. MILLER Maja
  82. ROKICKA Anna
  83. SKIBA Małgorzata
  84. KLARNET:
  85. BYLINA Katarzyna
  86. GOŃDA Katarzyna
  87. SZCZĘSNY Franiszek
  88. SAKSOFON ALTOWY:
  89. PIOTROWICZ Milena
  90. YEGORCHENKOVA Maria
  91. TRĄBKA/KORNET:
  92. DUCZYŃSKI Marcin
  93. FRONCZAK Andrzej
  94. HARKER Joanna
  95. KRAWCZYK Piotr
  96. STEFANIUK Piotr
  97. WDOWIK Róża
  98. PUZON:
  99. KRASUSKA Katarzyna
  100. SAKSHORN TENOROWY:
  101. BOBOWSKA Anna
  102. WOŹNIAK Kacper

SKŁAD ARCHIWALNY:
  1. FREJ Anna – mażoretka
  2. GOŁĘBIEWSKI Sławomir – trąbka †10.12.2015
  3. GOŃDA Jan – klarnet
  4. HAGOWSKI Marek – trąbka
  5. HERKA Szymon – puzon
  6. GANC Paweł – tuba
  7. JARECKI Piotr – trąbka
  8. JERZAK Zofia – mażoretka
  9. KACZMAREK Izabela – obój
  10. KOC Maria – kontrabas
  11. KOC Marta – flet poprzeczny
  12. KWAŚNIEWSKA Zuzanna – kornet
  13. KWIATKOWSKI Łukasz – puzon
  14. MAJCZYNA Bartosz – puzon
  15. MAJEWSKA Monika – saksofon altowy
  16. MATYSZKIEL Przemysław – klarnet
  17. MATYSZKIEL Robert – saksofon tenorowy
  18. MIĘKUS Janusz – perkusjonalia
  19. NOWAKOWSKA Helena – flet poprzeczny
  20. OSTROWSKA Ewa – mażoretka
  21. PIETRZAK Damian – perkusjonalia
  22. PIENIĄŻEK Paulina – mażoretka
  23. POKROPEK Franciszek – dobosz
  24. ROGASZEWSKA Magdalena – trąbka
  25. ROGASZEWSKA Katarzyna – dobosz/perkusjonalia
  26. SEKUŁA Aleksandra – klarnet
  27. SEKUŁA Piotr – trąbka
  28. STĘPNIAK Magdalena – perkusja
  29. STRUKOWICZ Grzegorz – trąbka
  30. ŚWIĘCIAK Karolina – klarnet
  31. ŚWIĘCIAK Karol – saksofon altowy
  32. WISE Sheffield – perkusja
  33. ZIÓŁKOWSKI Mateusz – sakshorn tenorowy
  34. ŻACZEK Małgorzata – flet poprzeczny
W roku 2020 część zajęć prowadzonych przez Stowarzyszenie Pruszkowianka ,w ramach Orkiestry Dętej Pruszkowianka, jest realizowana dzięki dotacji Urzędu Miasta Pruszków. Kwota dotacji na rok 2020 wynosi 51300zł.