Tygodniowy Plan Zajęć 2019/2020

 

Plan zajęć na rok szkolny 2019/2020
Stan na 2 stycznia 2020r.
Poniedziałek

  1. Dobosze – poziom “0″ – 16:00-17:00 – Malcherek – StudioTV
  2. Dobosze – poziom “1″ – 17:00-18:00 – Malcherek – StudioTV
  3. Orkiestra Junior – 18:00-19:00 – Malcherek – StudioTV
  4. Orkiestra – 19:00-20:30 – Malcherek – StudioTV
  5. Mażoretki – poziom “0″ – 18:00-19:00 – Małaśnicka – Stołówka
  6. Mażoretki – poziom “1″ – 19:00-20:30 – Małaśnicka – Stołówka
  7. Trąbka – ind. – 16:30-21:00 – Marciniak – s. 114

Wtorek

  1. Dęte Blaszane i Perkusyjne – ind. 15:00-21:00 – Malcherek – StudioTV
  2. Waltornia – ind. – 15:00-19:00 – Wałek – Stołówka
  3. Trąbka – ind. – 16:30-21:00 – Marciniak – s. 114
  4. Chór PRUSZKOWIANIE – 18:00-21:00 – Seroka – s.201

Środa

  1. Perkusja – ind. – 15:00-21:00 – Kluźniak – StudioTV
  2. Koncerty – Audycje – Popisy Uczniowskie – 18:00-19:30 – Stołówka – ostatnia środa miesiąca, lub przedostatnia, jeśli ostatnia wypada w dzień wolny od zajęć. Szczegóły na profilu FB Orkiestra Dęta Pruszkowianka

Czwartek

  1. Dobosze – poziom “0″ – 16:00-17:00 – Malcherek – StudioTV
  2. Dobosze – poziom “1″ – 17:00-18:00 – Malcherek – StudioTV
  3. Orkiestra Junior – 18:00-19:00 – Malcherek – StudioTV
  4. Orkiestra/Sekcje – 19:00-20:30 – Malcherek – StudioTV
  5. Mażoretki – poziom “0″ – 18:00-19:00 – Małaśnicka – Stołówka
  6. Mażoretki – poziom “1″ – 19:00-20:30 – Małaśnicka – Stołówka
  7. Klarnet/Saksofon – ind. – 15:00-21:00 – Olejniczak – 15:00-16:00 STUDIO TV, 17:30-21:00 s.P4
  8. Flet Poprzeczny – ind. – 15:00-21:00 – Lorenc – 15:00-15:45 StudioTV, 15:45-21:00 s. 114

Piątek

  1. Dęte Blaszane i Perkusyjne – ind.- 15:00-21:00 – Malcherek – StudioTV
  2. Próby Generalne(wg. potrzeb) – 18:00-20:30 – Malcherek/Małaśnicka – StudioTV/Teren Szkoły
W roku 2020 część zajęć prowadzonych przez Stowarzyszenie Pruszkowianka ,w ramach Orkiestry Dętej Pruszkowianka, jest realizowana dzięki dotacji Urzędu Miasta Pruszków. Kwota dotacji na rok 2020 wynosi 51300zł.