AKTUALNOŚCI

 

2023.03.16
Zmiany, zmiany, zmiany…
Po 4 fantastycznych latach Chór AleGraTo Stowarzyszenia Pruszkowianka zakończył współpracę w naszą wspaniałą Chórmistrzynią Marią Augustyniak. Pojawiły się przed Nią nowe, rozwijające wyzwania, którym nie sposób było się oprzeć. Ruszyła więc naprzód, by się z nimi zmierzyć. O efektach dowiecie się za jakiś czas już od Niej samej z jej Facebook’owego profilu.
Będziemy jej kibicować. Tymczasem życzymy Jej Wytrwałości w podjętych wyzwaniach, Pasji i Siły do ich realizacji, oraz by spełniły się Jej wszystkie plany życiowe i zawodowe.
Życie nie znosi pustki, stado nie może zostać bez pasterza, więc na naszej wczorajszej próbie pojawił się nowy Chórmistrz – Paweł Wałek- człowiek wielu talentów, absolwent Krakowskiej Akademii Muzycznej oraz Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Poza tym Paweł jest podróżnikiem oraz miłośnikiem nauki języków obcych.
P. Pawłowi życzymy cierpliwości do naszych talentów i wytrwałości w podjętych działaniach.

2023.01.01
W Nowy Rok wchodzimy z nowymi, DOBRYMI, wiadomościami!
Od 1 stycznia 2023 do grona Instytucji i Firm wspierających działalność Stowarzyszenia Pruszkowianka dołączają:

Dziękujemy!

2023.01.01
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2023 Roku!

Zrzutka.pl Wibrafon

Wsparcie Samorządowe

W roku 2022 część zajęć prowadzonych przez Stowarzyszenie Pruszkowianka, jest realizowana w ramach programu "Edukacja Muzyczna Mieszkańców Pruszkowa". Zadanie: ,,Edukacja muzyczna mieszkańców Pruszkowa" jest dofinansowane ze środków budżetu Miasta Pruszkowa. Kwota dofinansowania na rok 2022 wynosi 43600zł.