SKŁAD

 
    KAPELMISTRZ:
  1. MALCHEREK ADAM
  2. TAMBURMAJOR:
  3. MAŁAŚNICKA Olimpia
  4. FLET POPRZECZNY:
  5. JEDNOROWSKA Agata
  6. MAZUR Anna
  7. KLARNET:
  8. STEFANIUK Magdalena
  9. MAZUR Daniel
  10. LEPA Szymon
  11. SAKSOFON ALTOWY:
  12. CIEŚLIKOWSKA Alicja
  13. ZAJDEL Jacek
  14. SAKSOFON TENOROWY:
  15. GĘDZIARSKI Tomasz
  16. TRĄBKA:
  17. ADAMCZYK Marek
  18. DŁUGOSZEWSKI Tomasz
  19. MAZUR Jarosław
  20. LEPA Aleksandra
  21. WALTORNIA:
  22. KOC Katarzyna
  23. MAZUR Joanna
  24. SAKSHORN TENOROWY:
  25. CHRZĄSZCZ Andrzej
  26. SAKSHORN BARYTONOWY / EUFONIUM:
  27. BANASIŃSKA Małgorzata
  28. DUDA Adam
  29. TUBA:
  30. STĘPIEŃ Zbigniew
  31. ŚWIĘCIAK Ireneusz
  32. GITARA ELEKTRYCZNA:
  33. STEFANIUK Piotr
  34. GITARA BASOWA:
  35. ARSZENNIK Piotr
  36. PERKUSJA:
  37. LESIEWICZ Weronika
  38. LESIEWICZ Wojciech
  39. STEFANIUK Mateusz
  40. LIRA DZWONKOWA:
  41. STEFANIUK Anna
  42. DOBOSZE:
  43. PYKAŁO Maja
  44. TURCZYN Oliwia
  45. WYSZOMIERSKA Gabriela
  46. ZAGRYWYJ Zuzanna
  47. MAŻORETKI:
  48. BANASIEWICZ Weronika
  49. BRULIŃSKA Kaja
  50. KOC Aleksandra
  51. KOŁODZIEJCZYK Oliwia
  52. KOSTRZEWSKA Alicja
  53. ŁUKA Patrycja
  54. SĘDZIK Pola
  55. SĘDZIK Zuzanna
  56. SKAKUJ Klara
  57. SUCHARSKA Zofia
  58. WIŚNIEWSKA Ramona
  59. WYSZOMIERSKA Helena
  60. WYSZOMIERSKA Zuzanna
  61. ZAWADZKA Aleksandra
  62. ZAWADZKA Izabela
  63. GRUPA PERKUSYJNA/DOBOSZE – Kandydaci:
  64. GOŃDA Adam
  65. GRZĄDZIELA Wojciech
  66. JÓŹWICKI Adam
  67. MARCZAK Maksymilian
  68. STANISŁAWSKI Nazariusz
  69. WALICHNOWSKA Anna
  70. WYSOCKI Aleksander
  71. GRUPA DĘTA – Kandydaci:
    FLET POPRZECZNY:
  72. ANDRYSZCZAK Patrycja
  73. DUCZYŃSKA Ewa
  74. MAŁAŚNICKA Olimpia
  75. MILLER Maja
  76. ROKICKA Anna
  77. SKIBA Małgorzata
  78. KLARNET:
  79. BYLINA Katarzyna
  80. GOŃDA Katarzyna
  81. SAKSOFON ALTOWY:
  82. PIOTROWICZ Milena
  83. YEGORCHENKOVA Maria
  84. TRĄBKA/KORNET:
  85. DUCZYŃSKI Marcin
  86. FRONCZAK Andrzej
  87. HARKER Joanna
  88. KRAWCZYK Piotr
  89. WDOWIK Róża
  90. PUZON:
  91. KRASUSKA Katarzyna
  92. SAKSHORN TENOROWY:
  93. BOBOWSKA Anna
  94. WOŹNIAK Kacper

SKŁAD ARCHIWALNY:
  1. FREJ Anna – mażoretka
  2. GOŁĘBIEWSKI Sławomir – trąbka †10.12.2015
  3. GOŃDA Jan – klarnet
  4. HAGOWSKI Marek – trąbka
  5. HERKA Szymon – puzon
  6. GANC Paweł – tuba
  7. JARECKI Piotr – trąbka
  8. JERZAK Zofia – mażoretka
  9. KACZMAREK Izabela – obój
  10. KOC Maria – kontrabas
  11. KOC Marta – flet poprzeczny
  12. KWAŚNIEWSKA Zuzanna – kornet
  13. KWIATKOWSKI Łukasz – puzon
  14. MAJCZYNA Bartosz – puzon
  15. MAJEWSKA Monika – saksofon altowy
  16. MATYSZKIEL Przemysław – klarnet
  17. MATYSZKIEL Robert – saksofon tenorowy
  18. MIĘKUS Janusz – perkusjonalia
  19. NOWAKOWSKA Helena – flet poprzeczny
  20. OSTROWSKA Ewa – mażoretka
  21. PIETRZAK Damian – perkusjonalia
  22. PIENIĄŻEK Paulina – mażoretka
  23. POKROPEK Franciszek – dobosz
  24. ROGASZEWSKA Magdalena – trąbka
  25. ROGASZEWSKA Katarzyna – dobosz/perkusjonalia
  26. SEKUŁA Aleksandra – klarnet
  27. SEKUŁA Piotr – trąbka
  28. STĘPNIAK Magdalena – perkusja
  29. STRUKOWICZ Grzegorz – trąbka
  30. ŚWIĘCIAK Karolina – klarnet
  31. ŚWIĘCIAK Karol – saksofon altowy
  32. WISE Sheffield – perkusja
  33. ZIÓŁKOWSKI Mateusz – sakshorn tenorowy
  34. ŻACZEK Małgorzata – flet poprzeczny
W roku 2018 część zajęć prowadzonych przez Stowarzyszenie Pruszkowianka ,w ramach Orkiestry Dętej Pruszkowianka, jest realizowana dzięki dotacji Urzędu Miasta Pruszków. Kwota dotacji na rok 2018 wynosi 45000zł.